ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

XVIII DH Wędrownicy

XVIII DH WĘDROWNICY im. Mariusza Zaruskiego, to koedukacyjna drużyna, która powstała na przełomie 1991/92 roku. W swoich szeregach zrzesza młodych ludzi, pełnych zapału i chęci do pracy nad sobą. Łączy ich jedno, jak sama nazwa wskazuje, wędrówka, szczególnie ta po górach. Naszym wycieczkom zawsze towarzyszy ogromny uśmiech na twarzy i garść dobrego humoru, więc jeżeli Tobie również nie jest obca taka forma spędzania wolnego czasu dołącz do nas już dziś! Funkcję drużynowej pełni dh. Natalia Motyka a przybocznej dh. Anna Kręcichwost. Zbiórki odbywają się co tydzień w sobotę o godzinie 12:00 w budynku Sołtysówki w Ciścu.

kontakt: nr tel.: 572-337-159
adres e-mail: natalia.motyka@zhp.net.pl

WĘDROWNICY
Skip to content