12 GZ Smoczki

Czuj!

Jesteśmy mocno zwariowaną gromadą, która zrzesza równie szalone dzieciaki! To dosyć młoda gromada, ponieważ powstaliśmy w 2009 r. z inicjatywy dh Magdaleny Kanik, ale przez ten krótki czas, przewinął się ogrom fantastycznych zuchów, które teraz są druhnami i druhami w drużynach harcerskich. Naszym znakiem rozpoznawczym jest smok, który symbolizuje odwagę i radość z każdego dnia, a naszymi barwami jest zieleń i żółć. Przez lata funkcję Wodza pełniła dh Róża Machała, dh Joanna Czulak, dh Natalia Hatala a obecnie jest to dh Iga Gołek. Nasze zbiórki odbywają się co SOBOTĘ w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR1 w CIĘCINIE w godzinach 10.00 – 11.30.
Zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopaków w wieku 5-10 lat, którzy razem z nami będą przeżywać niesamowite przygody na zuchowymi szlaku!

KONTAKT:
drużynowa dh Iga Gołek 514 760 065