ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

Rada Namiestnictwa – Harcerskie i Starszoharcerskie

Namiestnictwo Harcerskie i Starszoharcerskie Hufca ZHP Węgierska Górka nosi nazwę „Zapałka”. Naszym głównym celem jest „zapalanie” funkcyjnych do działania poprzez motywowanie oraz dzielenie się swoim doświadczeniem i pomysłami. W skład namiestnictwa wchodzą drużynowi, przyboczni oraz zastępowi dwunastu drużyn naszego hufca, czyli ponad 60 osób. Nasze spotkania odbywają się przynajmniej raz na kwartał w zależności od zapotrzebowania funkcyjnych. Namiestnictwo czynnie uczestniczy w życiu Hufca oraz organizuje kilka własnych imprez.

Od września 2021 roku funkcję naszej Namiestniczki pełni była przyboczna VIII DH Cienie. pwd Joanna Jurasz· joanna.jurasz@zhp.net.pl (518136699) i otacza się Radą Namiestnictwa w składzie:

phm. Karolina Motyka
karolina.motyka@zhp.net.pl
664696074

NAMIESTNICTWO HARCERSKIE
Skip to content