ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

XII DH Strumień

XII DH Strumień im. rtm. Witolda Pileckiego to koedukacyjna i wielopoziomowa drużyna działająca na terenie Cięciny Górnej i Radziechów. 

Jesteśmy zgraną paczką przyjaciół, wspieramy się w trudnych chwilach, jeździmy na przeróżne biwaki, zloty oraz inne atrakcyjne wypady, których jest naprawdę dużo! Kto choć trochę pozna się ze Stokrotkowym światem, ten wie, że chętnie angażujemy się w różne akcje społeczne. Naszym celem jest rozwijanie zaradności, samodzielności oraz postaw zgodnych z harcerskimi wartościami. Przy tym wszystkim nigdy nie brakuje czasu na świetną zabawę, która zawsze powoduje przypływ pozytywnej energii. To, co zdecydowanie lubimy najbardziej, to gry w terenie, górskie wędrówki i śpiewanki przy blasku ognia!

Zbiórki drużyny odbywają się w soboty o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Cięcinie Górnej. 

Dołącz do Nas! Przygoda jest na wyciągnięcie ręki – spełniamy marzenia i żyjemy według harcerskich ideałów!

Kontakt: 
Drużynowy pwd. Michał Biegun – nr tel. 694 557 431; e-mail: michal.biegun@zhp.net.pl

Skip to content