ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

XVII DW Incognito

Nasza drużyna wywodzi się z VIII DH Cienie, kiedy to starsze dziewczyny postanowiły stworzyć zastęp wędrowniczy. W 2005 roku Incognito oficjalnie stało się drużyną wędrowniczą. To co pozostało nam z Cieni to nasz bohater oraz barwy chusty. Początkowo Incognito nosiło dodatkowo czarne kołnierze aby odróżniać się od młodszych dziewczyn lecz zastąpiły je getry w barwach drużyny. Pierwszą drużynową była dh. Ula Figura. Drużyna skupiała zarówno wolnych wędrowników jak i osoby funkcyjne pionu. W 2006 roku drużynę przejęła dh. Dominika Matuszewska. W prowadzeniu Incognito pomagała jej dh. Magda Jurasz. Dwa lata później drużynową została Michalina Mocek, po której wodze przejęła dh. Karolina Gilowska. Ona zaś przekazała pałeczkę dh. Klaudii Wolny, której pomaga dh. Martyna Pietras.

Kontakt: tel. 53511926

Skip to content