9 GZ Łowcy Snów

Czuj! Przedstawiamy 9 GZ ŁOWCY SNÓW ! Powstała ona w 1995 roku i działa na terenie gminy Ujsoły. Gromada jest koedukacyjna. Obecną drużynową jest pwd. Paulina Omyła.

Założycielkami gromady są dh. Aneta Zbylut i dh. Maria Kurowska. A drużynowymi po druhach byli kolejno: Urszula Urbańczyk, Martyna Płowucha oraz Natalia Caputa, Monika Paździorko, Kamila Jończy, Amelia Pietrów, Weronika Tanistra wraz z Moniką Kiełbasa, Tomasz Radochoński. Do 2018 roku nazywaliśmy się 9 GZ POMARAŃCZOWE PSOTNIKI.

Totemem jest fioletowy łapacz snów. Nasza gromada prężnie działa w Hufcu ZHP Węgierska Górka oraz aktywnie uczestniczy we wszystkich biwakach. 9 GZ ŁOWCY SNÓW liczy 30 zuchów! Dzięki przynależności do naszej gromady dzieci zyskają dużo nauki, zabawy, przyjaciół i niezapomniane przygody!

ŁOWCY SNÓW