ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

IX DW Andromeda

IX DW Andromeda to jedna z nowych jednostek w Hufcu ZHP Węgierska Górka. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którym nie wystarcza bierne uczestniczenie w biegu historii. Lubimy działać, planować, rozmawiać, zdobywać, poznawać. Na naszych koszulkach widnieje ćma, jako symbol ciągłego spalania się w imię rzeczy dobrych i na to zasługujących. Niestrudzenie przecieramy nowe (dotychczas nieznane dla nas) wędrownicze szlaki, od podstaw budujemy charakter naszej grupy i wspólnie wytyczamy kierunek jej działania. Jesteśmy zbieraniną osób, które diametralnie się różniąc, jednak spotkały się na jakimś etapie swojej harcerskiej drogi i postanowiły dalej iść nią wspólnie. Osobliwi, trochę tajemniczy, trochę mroczni, bardzo otwarci, czasem nawet zabawni- zgodni w jednym: przeżywanie życia to znacznie więcej niż rutynowe trwanie w naszym uniwersum. My na to więcej jesteśmy gotowi, a ty?

kontakt do drużynowej 797 787 286

ANDROMEDA
Skip to content