ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

Rada Namiestnictwa – Zuchy

Namiestnictwo Zuchowe „WATAHA” zrzesza wszystkich drużynowych oraz przybocznych jednostek działających w Hufcu. Obecnie namiestnictwo liczy 11 gromad zuchowych. Spotkania namiestnictwa zazwyczaj odbywają się raz w miesiącu, w formie zbiórek, warsztatów czy form doskonalących dla kadry. Podczas spotkań jest okazja do wymiany doświadczeń zuchowych oraz wzajemną inspiracje!

Od listopada 2019 roku funkcje namiestniczki zuchowej pełni druhna harcmistrzyni Karolina Nowak, która wraz z Radą Namiestnictwa wspiera programowo i metodycznie kadrę. W skład Rady Namiestnictwa Zuchowego wchodzi:

-dh. pwd. Edyta Żółta,
-dh. pwd. Klaudia Wojtusiak
-dh. pwd. Faustyna Śleziak

Kontakt:
-dh. hm Karolina Nowak (namiestniczka zuchowa) karolina.nowak7@zhp.net.pl, 691-290-801

1. Rada Namiestnictwa Zuchowego
Skip to content