ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

VIII DH Cienie

VIII DH Cienie im. Oleńki Małkowskiej została założona w 1991 r. i działa do dziś na terenie Węgierskiej Górki. Zrzesza dziewczynki w wieku 10-15 lat. Najważniejszymi priorytetami naszej drużyny jest rozpowszechnianie dobra, wzajemna pomoc oraz nieustanne dążenie do stawania się coraz lepszym. Na zbiórkach drużyny rozwijamy swoje umiejętności, śpiewamy, poznajemy świat i kolekcjonujemy wspomnienia. Zbiórki drużyny odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00 w ,,Dziupli” w Węgierskiej Górce (Budynku Hufca).

Drużynowa HO Natalia Mrowiec nr. tel. 663 914 146, adres e-mail : natalia.mrowiec@zhp.net.pl
Przyboczna sam. Aleksandra Dziedzic nr. tel. 513 319 481, adres e-mail : aleksandra.dziedzic@zhp.net.pl

CIENIE
Skip to content