ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

V DW Nieboskłon

V DW Nieboskłon istnieje stosunkowo od niedawna, bo od prawie roku. Jej założycielką, a także pierwszą drużynową była pwd. Lusia Stec. Nasza drużyna zrzesza osoby od 15 roku życia wzwyż. Jej szeregi zasilają wędrownicy, funkcyjni oraz kadra z całego harcerskiego środowiska w Żabnicy. Obecną drużynową jest dh. Emilia Kupczak, a jej prawą ręką dh. Paulina Stańco.

Mamy w planach wiele, a dumnie nosząc barwy naszej drużyny przemierzamy „galaktykę” w poszukiwaniu nowych wyzwań. Jesteśmy grupą młodych osób, która pragnie pozostawić coś po sobie. Na zbiórkach czy biwakach staramy się głównie kierować dewizą wędrowniczą i poszerzać nasze horyzonty. Realizacja znaku służby to już stały element naszych spotkań. Nie boimy się podejmować trudnych dyskusji i to nas wyróżnia…

To właśnie my! Zainteresowani? Jeśli tak, to zbiórki naszej drużyny odbywają się w salce parafialnej obok kościoła w Żabnicy co drugi piątek lub sobotę w godzinach wieczornych.

Kontakt :
dh. Emilia Kupczak 530 802 757
dh. Paulina Stańco 693 167 073

Skip to content