ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

Zjazd Zwykły Hufca Węgierska Górka!

Zjazd Zwykły Hufca Węgierska Górka!

Kiedy emocje opadły, powracamy wspomnieniami do wczorajszego, wyjątkowego dnia🥰

Zjazd Hufca to moment podsumowania 4-letniej kadencji obecnego Komendanta oraz Komendy i wybrania nowych Władz. To również niezwykle wzruszający czas podziękowań i wyróżnień. Mamy to szczęście, że otaczamy się wieloma wspaniałymi przyjaciółmi, którzy wspierają nasze działania na każdym kroku! Dodatkowo, w podziękowaniu za pomoc Związku Harcerstwa Polskiego w pracy wychowawczej Komendant Chorągwi Śląskiej ZHP przyznał Honorową Odznakę Ruchu Przyjaciół Harcerstwa Panu Piotr Marek Tyrlik Wójtowi Gminy Węgierska Górka, Panu Robert Piętka Wójtowi Gminy Milówka, Panu Zbigniew Paciorek – Wójt Gminy Rajcza, Panu Tadeuszowi Piętka Wójtowi Gmina Ujsoły, Panu Piotrowi Brysiowi Dyrektorowi Szkoła z Górki oraz Panu Marek Duraj Dyrektorowi Szkoła Podstawowa nr 1 w Cięcinie💛 Gorąco gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za każde wsparcie naszej społeczności!

Na podziękowania zasłużyli oczywiście również wszyscy funkcyjni naszego Hufca! Węzeł braterski, który otrzymali za swoją wieloletnią pracę to symbol przyjaźni oraz wspólnoty, która nas tutaj zebrała i motywuje do dalszego działania w organizacji💛

Wczoraj Komendantką została hm. Karolina Łyszczarz! Razem ze swoją Komendą będzie działać kolejne dobre rzeczy i kontynuować dzieło poprzednich Komendantów🤩 Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować druhowi Komendantowi phm. Filipowi Franczyszynowi, który przez ostatnie lata pełnił służbę, motywował do działania i poświęcał niemal każdą wolną chwilę, aby Hufiec Węgierska Górka trwał w doskonałej kondycji💛

Zjazd Hufca wybrał wczoraj także Komisję Rewizyjną Hufca:

🟡pwd. Lucyna Fijak – przewodnicząca

🟡phm. Barbara Wawak – z-ca przewodniczącej

🟡pwd. Aleksandra Fijak – członkini

🟡pwd. Celina Motyka – członkini

🟡pwd. Faustyna Koczur – członkini

Gratulujemy !!!

To jeszcze nie koniec! Nasi instruktorzy zostali również odznaczeni Odznaką za Zasługi dla Chorągwi Śląskiej ZHP!

🟡Odznaczeni Brązową Odznaką – phm. Natalia Hatala, phm. Julia Kalinowska, pwd. Wojciech Michalski, pwd. Beata Szczotka, phm. Barbara Wawak

🟡Odznaczona Złotą – hm. Karolina Łyszczarz

To były owocne obrady, dziękujemy jeszcze raz wszystkim za obecność!

Wybraliśmy nowe Władze Hufca!

Decyzją Zjazdu komendantką w kadencji 2023-2027 została hm. Karolina Łyszczarz!💛

Razem ze swoją Komendą, obejmuje pieczę nad Hufcem ZHP Węgierska Górka. Znaleźli się tam:

🟡phm. Natalia Hatala – skarbniczka Hufca

🟡hm. Tomasz Tomiczek – z-ca komendanta ds. organizacyjnych

🟡phm. Julia Kalinowska – członkini komendy ds. programu

🟡phm. Olga Dziedzic – członkini komendy ds. pracy z kadrą

🟡pwd. Edyta Glac – członkini komendy ds. promocji i wizerunku

🟡hm. Anna Suława – szef biura Hufca

Wszystkim gorąco gratulujemy i życzymy samych dobrych decyzji! DZIAŁAJCIE!!!

Skip to content