ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

#Dzień_Myśli_Braterskiej

#Dzień_Myśli_Braterskiej

#Dzień_Myśli_Braterskiej już dziś! Na początku, chcemy Wam życzyć wszystkiego harcerskiego! Jak najwięcej chwil spędzonych przy ogniu i mnóstwa przyjaźni na całe życie!?⚜Z tej okazji również, Komenda naszego Hufca po raz kolejny zorganizowała „Instruktorskie Wyróżnienia” w których cała kadra mogła wyróżnić instruktorów i drużynowych Hufca ZHP Węgierska Górka oraz co za tym idzie, podziękować im za całoroczną pracę na rzecz Hufca i zmotywować ich do dalszej służby⚜

A OTO ONI!!!

?kategoria POMYSŁ ROKU? pwd. Olga Dziedzic phm. Karolina Nowak

?kategoria INSTRUKTOR Z PASJĄ? pwd. Wojciech Michalski pwd. Natalia Hatala, pwd. Beata Szczotka

?kategoria DRUŻYNOWY NA MEDAL? phm. Justyna Łasut, pwd. Ania Jopek, pwd. Julia Kalinowska HO Monika Galica -HO Ania Szeląg

Gorąco gratulujemy i dziękujemy również firmie Folk-Styl pamiątki drewniane za ufundowanie pamiątkowych buttonów!?? To za co zostali wyróżnieni, znajdziecie w opisach zdjęć!

Skip to content