ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

Obchody 1 Września

Obchody 1 Września

Czuwaj!?Dziś, 1-go września, rozpoczęliśmy nowy rok harcerski! Braliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej, która została odprawiona w intencji Straconych Partyzantów, Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych oraz Obrońców Węgierskiej Górki – naszego bohatera Hufca. Całe wydarzenie uświetniła wizyta wyjątkowych gości z komendy Chorągiew Śląska ZHP. Mieliśmy zaszczyt gościć druhnę Komendant Chorągwi Śląskiej hm. Anna Peterko oraz z-ca komendantki hm. Andrzeja Lichotę.⚜ Dziękujmy za obecność! Następnie złożyliśmy kwiaty oraz znicze pod tablicą upamiętniającą poległych Obrońców Węgierskiej Górki pod fortem „WĘDROWIEC”. Dziękujemy wszystkim gromadom i drużynom, które brały udział w dzisiejszych obchodach! Było wspaniale Was wszystkich widzieć w szarych mundurach po wakacyjnej przerwie

Skip to content