Spotkanie mikołajkowe 19.12.2020

19.12.2020 roku dzięki środkom pozyskanym z ROHiS w naszym hufcu odbyło się mikołajkowe spotkanie drużynowych z namiestnictwa harcerskiego „Zapałka”. Był to czas, w którym przez moment mogli zatrzymać się, zintegrować, lepiej poznać nawzajem, podsumować ostatnie tygodnie pracy, spędzić wspólnie czas i przede wszystkim zrobić coś dla samych siebie. Nasi na co dzień dzielnie pracujący w prężnie działających jednostkach instruktorzy i przyszli instruktorzy otrzymali również symboliczne prezenty ufundowane w ramach wspomnianego wyżej programu. Były to kalendarze, które mamy nadzieję przyniosą dobrą wróżbę i w tym nowym roku zapełnią się datami spotkać i zbiórek. tych zdalnych też, ale głównie stacjonarnych. A namiastka minionego spotkania oby towarzyszyła wszystkim jak najdłużej, a wspomnienia gier, rozmów i dźwięków gitary powracały w chwilach zdemotywowania.