Czuwaj!Już od jakiegoś czasu nasi druhowie z zastępu „El Niño” działającego przy XI DH WICHRY⚜️ organizowali szkolenia i spotkania zdalne przygotowujące ich do działania w rzeczywistości! Zostali zapoznani z obsługą sprzętu wspinaczkowego oraz z zasadami bezpiecznego korzystania z niego⛰️ Druhowie z zachowaniem środków bezpieczeństwa, zorganizowali zbiórkę, w której mogli doświadczyć wspinaczki, budowania stanowisk oraz zjazdów na linie. Adrenaliny i nowych doświadczeń nie zabrakło! Miejmy nadzieję, że nowy sprzęt wspinaczkowy i zdobyta wiedza, pozwolą im na realizację kolejnych przedsięwzięć!??Sprzęt do wspinaczki wykorzystany na zbiórce został pokryty z Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.