Czuwaj!W sobotę 14.11.2020 rozpoczęło się spotkanie drużynowych harcerskich. Podczas spotkania kadra ustaliła plan pracy namiestnictwa na najbliżśzy rok. Był też czas na rozmowy o  niedalekiej przyszłości i planach na ten rok harcerski. Każdy z obecnych dostał tajemniczą paczkę. Znajdowała się w niej ekologiczna świeczka, która była naszym małym, prywatnym ogniskiem oraz kaktusik, symbolizujący zmagania, z którymi musimy mierzyć się na co dzień. Pod koniec spotkania drużynowy mógł zapoznać się z książką, która została spersonalizowana pod jego potrzeby. A wszystko to dzięki Rządowemu Programowi Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030. Każdy z obecnych poczuł się zmotywowany i nabrał chęci do działania.

phm.Karolina Nowak
Namiestnik Zuchowy, z-ca komendanta ds.programowychHufiec ZHP Węgierska Górka