ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

RAJD ZIMOWY

RAJD ZIMOWY

W weekend 21-23.02.2020r. w Szkole Podstawowej nr. 1. w Cięcinie odbył się Rajd Zimowy „Złoty Kompas” organizowany przez środowisko harcerskie z Cięciny dla harcerzy młodszych z całego hufca. ?
W piątek po zakwaterowaniu rozpoczęliśmy zajęciami, które zbliżyły nas do naszych bratnich dusz, tzw. Dajmonów. Sobota zaczęła się wielką wyprawą na Północ, gdzie harcerze młodsi mogli odbyć zimową wędrówkę i przy okazji odkryć prawdę o ośrodku badań na północy! Po powrocie każdy miał chwilę dla siebie, a następnie zaczęło się nasze harcerskie popołudnie, ponieważ jak wiadomo 22.02 jest świętem wszystkich scoutów i harcerzy na całym świecie, dlatego i my chcieliśmy świętować naszą przyjaźń- głównym elementem było robienie węzełków przyjaźni, którymi później się wymienialiśmy. Wieczór był dla wszystkich chwilą wyciszenia, gdzie spotkaliśmy się przy harcerskim kominku, aby zobaczyć piękną historię o braterstwie i tym jak wielkie serce mają ludzie nawet nie zdając sobie z tego sprawy.⚜️?

Skip to content