Kurs przybocznych „Entowie”

Ferie dobiegają końca, więc zdążyliśmy odespać już to co wydarzyło się w terminie 11-15.02.2019 roku. W tym czasie 19 harcerzy z naszego hufca wzięło udział w kursie przybocznych „Entowie”. W ciągu pięciu wyczerpujących dni nasza kadra chciała przekazać druhom i druhnom informacje odnośnie dokumentów jakie powinien posiadać drużynowy, składek członkowskich oraz pracy z każdym pionem wiekowym. Dodatkowo nasz kurs urozmaiciliśmy zajęciami jak kreatywnie opowiadać gawędy, cechami szefa i lidera, a także na temat siły perswazji i motywowania innych. Pomimo ciężkiej pracy, której wymagał od nas kurs od nas kurs powtórzylibyśmy go w 100%. Nie da się opisać słowami tych emocji i zaangażowania, które dało się odczuć.
Drodzy kursanci oraz kadro !
Dziękuję za te niesamowite 5 dni. Z Wami można zdobywać szczyty !
dh. „prawie” Karolina