ul. Zielona 42, 34-350 Węgierska Górka
wegierskagorka@zhp.pl

Zmiany w namiestnictwie wędrowniczym

Zmiany w namiestnictwie wędrowniczym

Myślicie, że to już koniec zlotowych rewelacji? Nic bardziej mylnego! Na sobotnim apelu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Druhna pwd. Aleksandra Tatara, która od 2017 roku pełniła funkcję namiestnika wędrowniczego została zastąpiona przez druhnę Annę Jopek. Obecnie pełni ona także funkcję drużynowej III Drużyny Wędrowniczej Patrol. Gratulujemy i życzymy satysfakcji z pełnionej służby, a także niesłabnącej motywacji do działania! Druhnie Oli dziękujemy za lata owocnej pracy na rzecz namiestnictwa i wkład w jego rozwój? Apel był wyjątkowy także dla druhny Joanny Jurasz (druhna jak już wiecie z poprzednich postów, pełni funkcję namiestnika harcerskiego i starszoharcerskiego), która otrzymała srebrny sznur.

Skip to content